609 224 686

Zadzwoń teraz i zamów
swój transport

  • home 01
  • home 02
  • home 03
  • Wybór firmy transportowej Przeprowadzki Poznań Maciej Undrych gwarantuje sukces w przeprowadzce! Działamy szybko, profesjonalnie i tanio. Umów się z naszym konsultantem na darmową wycenę.

  • Zmieniasz lokalizację firmy przenosząc biuro lub magazyn? Korzystając z usług transportowych firmy Przeprowadzki Poznań Maciej Undrych zminimalizujesz dezorganizację spowodowaną przeniesieniem. Twoi pracownicy szybko rozpoczną pracę w nowej siedzibie.

  • Niezbędne podczas przeprowadzki są wysokiej jakości kartony. U nas kupisz opakowania odpowiednie dla transportu Twoich rzeczy.

Przeprowadzki Poznań i Transport Ciężarowy Maciej Undrych, witamy na stronie naszej firmy

Przeprowadzka domu, biura czy każdego innego pomieszczenia nie jest zadaniem łatwym. Brak odpowiedniego przygotowania i rozplanowania działań zazwyczaj przekłada się na stres i nerwową atmosferę podczas samej realizacji tego przedsięwzięcia. Często okazuje się, że nawet w sytuacji w której przygotowaliśmy plan działania naszej uwadze umknęły rzeczy z natury oczywiste które, gdy pojawiają się podczas samej przeprowadzki, potrafią znacznie wydłużyć jej trwanie i podnieść koszt samej usługi transportowej.

Dlatego jako firma świadcząca usługi transportowe oraz posiadająca wieloletnie doświadczenie chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc w działaniach związanych z planowaniem, organizacją i realizacją przeprowadzek. Świadczymy usługi transportowe na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności w mieście Poznań oraz jego najbliższych okolicach. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest rzetelna, sprawdzona firma transportowa serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy.

Oferta

test icon

Przeprowadzki mieszkań i domów

Oferta

test icon

Przeprowadzki firm, biur i magazynów

Oferta

test icon

Kartony i akcesoria

Oferta

Z pudełka porad

Upewnij się czy nasze samochody mogą stanąć pod Twoim domem.

test icon

Jeżeli znajdują się tam ograniczenia tonażowe dla samochodu poinformuj nas o tym żebyśmy mogli przyjechać odpowiednim pojazdem. Jeżeli mieszkasz na osiedlu zamkniętym upewnij się czy nie będzie wymagana dodatkowa zgoda lub zgłoszenie faktu przeprowadzki ochronie. Jeżeli nie ma możliwości zaparkowania samochodu w bezpośredniej odległości od miejsca przeprowadzki prosimy o zgłoszenie takiej sytuacji. Potrzebna będzie większa liczba ludzi a co za tym idzie wydłuży się czas i zmieni się cena usługi transportowej. Jeśli mieszkasz w bloku gdzie znajduje się winda towarowa poproś dozorcę lub osobę z administracji osiedla o kluczyk umożliwiający skorzystanie z niej. Warto też uprzedzić sąsiadów o planowanej przeprowadzce, załadunek i rozładunek windy trochę trwa. Jeżeli jest jedna winda w bloku może to znacznie utrudnić funkcjonowanie sąsiadom.