609 224 686

Zadzwoń teraz i zamów
swój transport

  • home 01
  • home 02
  • home 03
  • Wybór firmy transportowej Przeprowadzki Poznań Maciej Undrych gwarantuje sukces w przeprowadzce! Działamy szybko, profesjonalnie i tanio. Umów się z naszym konsultantem na darmową wycenę.

  • Zmieniasz lokalizację firmy przenosząc biuro lub magazyn? Korzystając z usług transportowych firmy Przeprowadzki Poznań Maciej Undrych zminimalizujesz dezorganizację spowodowaną przeniesieniem. Twoi pracownicy szybko rozpoczną pracę w nowej siedzibie.

  • Niezbędne podczas przeprowadzki są wysokiej jakości kartony. U nas kupisz opakowania odpowiednie dla transportu Twoich rzeczy.

Przeprowadzki Poznań i Transport Ciężarowy Maciej Undrych, witamy na stronie naszej firmy

Przeprowadzka domu, biura czy każdego innego pomieszczenia nie jest zadaniem łatwym. Brak odpowiedniego przygotowania i rozplanowania działań zazwyczaj przekłada się na stres i nerwową atmosferę podczas samej realizacji tego przedsięwzięcia. Często okazuje się, że nawet w sytuacji w której przygotowaliśmy plan działania naszej uwadze umknęły rzeczy z natury oczywiste które, gdy pojawiają się podczas samej przeprowadzki, potrafią znacznie wydłużyć jej trwanie i podnieść koszt samej usługi transportowej.

Dlatego jako firma świadcząca usługi transportowe oraz posiadająca wieloletnie doświadczenie chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc w działaniach związanych z planowaniem, organizacją i realizacją przeprowadzek. Świadczymy usługi transportowe na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności w mieście Poznań oraz jego najbliższych okolicach. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest rzetelna, sprawdzona firma transportowa serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy.

Oferta

test icon

Przeprowadzki mieszkań i domów

Oferta

test icon

Przeprowadzki firm, biur i magazynów

Oferta

test icon

Kartony i akcesoria

Oferta

Z pudełka porad

Zabezpiecz meble

test icon

Podczas szykowania mebli do transportu należy zadbać o to by były one jak najlżejsze. Wyciągamy z nich wszystkie przedmioty, pułki oraz szuflady a w szczególności te szklane, najbardziej narażone na uszkodzenia. Części ruchome takie jak drzwi szafek należy zakluczyć lub zabezpieczyć w taki sposób by nie otwierały się podczas przenoszenia.  Elementy zdobione oraz te szczególnie wrażliwe należy dodatkowo zabezpieczyć w taki sposób, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu. W trakcie przewozu mebli najczęściej może dojść do uszkodzenia lub obtarcia narożników. Pamiętaj żeby dodatkowo obkleić je taśmą, kartonem, lub folią bąbelkową. Jeżeli przeprowadzasz się zimą albo w dniu przeprowadzki pada deszcz warto zastanowić się nad podklejeniem spodu szaf folią. Meble są ciężkie i podczas przenoszenia stawiane są na ziemi, która jest brudna a zimą czy jesienią mokra.