Przeprowadzka nigdy nie wyglądała tak dobrze!

Szykujesz przeprowadzkę domu, firmy, biura, magazynu? Nie mogłeś trafić lepiej! Od wielu lat zajmujemy się transportem oraz realizacją przeprowadzek. Zadzwoń do nas i poproś o wycenę, a gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie otrzymasz od nas w pakiecie.

Przeprowadzka domu, biura czy każdego innego pomieszczenia nie jest zadaniem łatwym. Brak odpowiedniego przygotowania i rozplanowania działań zazwyczaj przekłada się na stres i nerwową atmosferę podczas samej realizacji tego przedsięwzięcia. Często okazuje się, że nawet w sytuacji w której przygotowaliśmy plan działania naszej uwadze umknęły rzeczy z natury oczywiste które, gdy pojawiają się podczas samej przeprowadzki, potrafią znacznie wydłużyć jej trwanie i podnieść koszt samej usługi transportowej.

Dlatego jako firma świadcząca usługi transportowe oraz posiadająca wieloletnie doświadczenie chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc w działaniach związanych z planowaniem, organizacją i realizacją przeprowadzek. Świadczymy usługi transportowe na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności w mieście Poznań oraz jego najbliższych okolicach. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest rzetelna, sprawdzona firma transportowa serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy.

Porady dotyczące organizacji przeprowadzek

Upewnij się czy nasze samochody mogą stanąć pod Twoim domem.

Jeżeli znajdują się tam ograniczenia tonażowe dla samochodu poinformuj nas o tym żebyśmy mogli przyjechać odpowiednim pojazdem. Jeżeli mieszkasz na osiedlu zamkniętym upewnij się czy nie będzie wymagana dodatkowa zgoda lub zgłoszenie faktu przeprowadzki ochronie. Jeżeli nie ma możliwości zaparkowania samochodu w bezpośredniej odległości od miejsca przeprowadzki prosimy o zgłoszenie takiej sytuacji. Potrzebna będzie większa liczba ludzi a co za tym idzie wydłuży się czas i zmieni się cena usługi transportowej. Jeśli mieszkasz w bloku gdzie znajduje się winda towarowa poproś dozorcę lub osobę z administracji osiedla o kluczyk umożliwiający skorzystanie z niej. Warto też uprzedzić sąsiadów o planowanej przeprowadzce, załadunek i rozładunek windy trochę trwa. Jeżeli jest jedna winda w bloku może to znacznie utrudnić funkcjonowanie sąsiadom.

Transport Ciężarowy i Przeprowadzki Maciej Undrych

Kontakt

Transport Ciężarowy i Przeprowadzki Maciej Undrych

os. Bol. Chrobrego 2/40
60-681 Poznań

(+48) 609 224 686
biuro@przeprowadzki-undrych.pl

Copyright © 2012 Przeprowadzki Poznań i Transport Ciężarowy Maciej Undrych Wykonanie: Studio Kreatywne Morihei Seven
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności